Porady- psychologa .pl   ...i po problemach

W tym miejscu możesz skorzystać z Porad Psychologa Online. Koszt porady mailowej to 50 zł brutto. Przed dokonaniem płatności bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Po uregulowaniu płatności prosimy o dokładne opisanie swojego problemu drogą mailową na adres:

kontakt
Jak to działa:
Zastanawiasz się jak funkcjonuje nasza poradnia? Czy płatności online są bezpieczne? Poniżej znajdziesz kilka informacji jak krok po kroku skorzystać z naszych usług.

Jeśli zdecydujesz się na nasze porady warunkiem ich otrzymania jest dokonanie opłaty w wysokości 50 zł brutto za pomocą systemu PayPal. Przycisk umożliwiający dokonanie płatności znajduje się powyżej i opatrzony jest napisem ‚Kup Teraz’. Po kliknięciu przycisku zostaniesz przekierowany do systemu PayPal gdzie bez konieczności logowania, w prosty sposób będziesz mógł dokonać płatności. Jest to jeden z najbezpieczniejszych systemów płatniczych na świecie, więc nie musisz się obawiać o swoje dane czy samą płatność, na pewno ją otrzymamy i będziemy mogli przystąpić do pracy. Po uiszczeniu płatności prosimy o przesłanie drogą mailową na podany powyżej adres dokładny opis problemu, który Cię dotknął. Po wnikliwym zapoznaniu się z korespondencją, maksymalnie w przeciągu 24 godzin otrzymasz od nas wyczerpującą odpowiedź. Nie musisz się martwić jeśli konieczna będzie kilkukrotna wymiana maili, opłata jest jednorazowa i dotyczy jednego poruszanego wątku.

Regulamin poradni mailowej:
Na e-maile odpowiada psycholog. Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi do 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Celem ułatwienia kontaktu prosimy o zachowanie ciągu komunikacji (korzystanie z opcji odpowiedz) na czas korespondencji. Porada mailowa jest anonimowa, z poszanowaniem ochrony danych osobowych. W szczególnych przypadkach zagrożenia zdrowia lub życia osoby proszącej o poradę lub osób trzecich dopuszcza się odstąpienie od tego przepisu. Porada mailowa nie jest psychoterapią. Klient może liczyć na poradę, wsparcie i udzielenie informacji dotyczącej zgłaszanego problemu, w tym skierowanie do placówki, w której znajdzie bezpośrednią pomoc. Pomoc mailowa nie stanowi diagnozy psychologicznej i nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z psychologiem, a w szczególności nie stanowi podstaw do zmiany dotychczasowego rozpoznania i/lub sposobu leczenia u osób będących w trakcie leczenia i/lub psychoterapii. Zadaniem psychologa konsultanta jest omówienie z klientem problemu, z którym się zgłasza oraz wskazania możliwych sposobów działania. Decyzja o wyborze rozwiązania zależy od klienta. Psycholog konsultant ma prawo, po wcześniejszym uprzedzeniu, zakończyć korespondencję e-mailową, w wypadku, gdy osoba prosząca o poradę nie stosuje się do regulaminu poradni mailowej lub zaleceń z wcześniejszej korespondencji. Nawiązanie kontaktu z psychologiem konsultantem jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

Płatności.
Płatności za porady Psychologa-Online dokonywać można za pomocą systemu Pay-Pal w bardzo prosty i przejrzysty, a co najważniejsze bezpieczny sposób. Nie jest konieczne posiadanie konta w systemie Paypal, wystarczy karta płatnicza lub kredytowa. W chwili obecnej jest to jedyny sposób dokonywania płatności, w najbliższym czasie zostaną uruchomione dodatkowe opcje. Opłaty za porady psychologa online nie podlegają zwrotom.

 
Copyright ©2013 Porady-psychologa.pl